Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Næmingar

Skúlaárið 2016/2018 Stranda skúli

Flokkarnir er lagdir saman í deildir.

Byrjanardeildin eru flokkarnir 1.-3. fl.

Miðdeildin eru flokkarnir 4.-6.fl.

Hádeildin er 7.-10. flokk. 

1. flokkur
Brá Djurhuus Poulsen
Emma Castro Petersen
Lilja Vón Báraldsdóttir
Petra í Króki Eliasen
Petra Poulsen
Ró Ásadóttir Hammer
Samulina Alborg Strønsten
Sára Rebekka Marjunnardóttir
Lucas Trent M. Bancairen
Silas Hjalmarsson
Steffan Okechukwu Okpara
2. flokkur
Anna K Thomsen
Bjørk Mariusardóttir
Hansina Thomsen
Jonhild Thomsen
Lorensa í Selvindi
Miriam E Danielsen
Sara Benjaminsen
Sofía Høj
Yrsa D Hammer
Meinhard Hansen
Mikkjal Dávason
Silas J Heinesen
3. flokkur
Angela Julin Andersdóttir
Jonhild Poulsen
Karin Gunnardóttir Berg
Maiken Janusardóttir
Ritva Sonjudóttir
Silja Frederiksberg
Silja Viderø Nysted
Sólja Leivsgarð
Andrias Tummasarson Isaksen
Dánial Jógvan Gregersen
Esmar Kallsberg
Eyðálvur Bech Bjartalíð
Jóhann Rasmussen
Josva Yeshiwas Signarsson
Markus í Selvindi Nattestad
4. flokkur
Ivy Helena Janusardóttir
Karin Ósá Eliasen
Kristianna Maria Djurhuus
Marita Thomsen
Svanna Østerø Ljósá
Aron Benjaminsen
Bjartur Nielsen
Filip Djurhuus
Gunnrið Østerø Ljósá
Jón Rasmussen
Louis Fagradal Johansen
Markus Jónhardsson
Óli Mikkelsen
Pauli Hentze Rasmussen
Pauli í Selvindi Nattestad
Sámuel Báraldsson
Silas Egeberg Jacobsen
Trygvi Djurhuus
Boas Bárðarson Hammer
5. flokkur
Ada Katrina Knudsen
Alexandra Vanessa Djurhuus
Karoline Anja Djurhuus
Pállfríða Thomsen
Sólja Ernstdóttir
Faustas Jankauskas
Julian Joensen
Markus Tummasarson Isaksen
6. flokkur
Andrea Fríða Poulsen
Anna Katrina Mikkelsen
Anna Maria á Regni Nielsen
Eyðbjørg Kallsberg
Fanny Djurhuus
Petra Viderø Nysted
Tabita J. Heinesen
Katrin í Króki Eliasen
Adrian Julin Andersson
Bjarni Z. Signarsson
Ervin Rasmussen
Hjørleivur S. B. Bjartalíð
Jóan Jacob Ljósá Rasmussen
Jógvan í Homrum
Sofus í S. Nattestad
Trúgvi Havardsson
7. flokkur
Erla Hentze
Fríða Maria Simonsen
Hanna Østerø Ljósá
Ingibjørg Rosendal Gregersen
Lea Leonsdóttir
Poulina Jacobsen
Rebekka Karstinsdóttir
Búi Djurhuus Poulsen
Eyðun Frederiksberg Danielsen
Fróði Debes Joensen
Jónatan Sjúrðarson Kass
8. flokkur
Elisabet Høj
Helena Viderø Nysted
Irdy Terjadóttir
Nomi Blábjørg
Edvard Djurhuus
Ian Terjason
Janus í Garði
Kári Báraldsson
Markus Egeberg Jacobsen
Martin Johansen
Poul Kallsberg
9. flokkur
Christina Hansen
Eilin Poulsen
Judit Johansen
Oda Abrahamsen
Paulina Bjartalíð
Paulina Veihe Stenberg
Rannvá Poulsen
Sunnvá F. Johansen
Dánjal. Frederiksberg
Hanus Mikkelsen
Jákup á Rógvi Joensen
Jógvan Høgnesen
Markus Heinesen
10. flokkur
Eyðbjørg Carlsdóttir í Króki
Fríða Johannesen
Solveig Høj Joensen
Brian Dávason Høj
Hans Petur Djurhuus

Floksheimasíður

Strandaskúli

Skúlavegur 7

Fo-490 Strendur

Tel. 472730

Skúlastjórin

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

tlf: 472732/232730

 

Vøllurin og fimileikarhøllin

vollur

iPad vegleiðingar

video

Tíðindabræv

Ítróttur og svimjing

itrottursvimjing